DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Daňové poradenství zahrnuje širokou škálu služeb, které vyžadují odborné profesní znalosti, pečlivost a zodpovědný přístup. Daňová agenda je poměrně rozsáhlá a složitá, navíc často prochází nejrůznějšími legislativními úpravami. Pro běžného živnostníka nebo firmu je proto téměř nemožné, sledovat všechny změny a aktuální nařízení.

Nedodržením zákonem stanovených lhůt se přitom vystavujete nemalým sankcím ze strany kontrolních orgánů. Co s tím? S námi už se daní bát nemusíte. Spolu s našimi externími spolupracovníky vám pomůžeme řešit nejasnosti a společně zajistíme kompletní daňové poradenství pro vás nebo vaši firmu. Jednoduše, profesionálně a včas.

Daňové poradenství provádí tzv. daňový poradce, který musí úspěšně složit kvalifikační zkoušku u Komory daňových poradců ČR, a poté být zapsán do seznamu daňových poradců.

Daňové poradenství | Účetnictví | Mzdová agenda | Ekonomické podarenství | FIKU s.r.o.

Daňové poradenství pokrývá oblasti daní a účetnictví, a poskytuje komplexní servis, zahrnující zastupování klienta, ekonomické a daňové plánování, zpracování účetnictví, kontrolní činnosti, daňovou optimalizaci apod. Už si nemusíte lámat hlavu s podáním daňového přiznání, kontrolního hlášení a dalších administrativně složitých záležitostí. Zapomeňte na termíny, vyřešíme to za vás. Díky rozsáhlým znalostem účetní a daňové legislativy a zodpovědnému přístupu se postaráme o to, abyste všechny daňové povinnosti plnili správně a včas. Ušetřený čas můžete investovat do rozvoje vaší firmy nebo ho věnovat rodině a svým koníčkům.

PROČ VYUŽÍT DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Ne každý je zběhlý v oblasti daní a účetnictví. Daně ale musíme platit všichni. A orientovat se ve všech těch sazbách a odborných názvech je tak trochu vyšší dívčí. Vyznat se v rozsáhlé daňové problematice a nic nezanedbat není jednoduché. Člověk snadno něco přehlédne nebo udělá drobnou chybu, která se však ve finále může obrátit proti němu a přinést nepříjemnou penalizaci od finančního úřadu. Nikdo nenosíme v hlavě kalendář a zapomenout na důležitý termín je snadné. Vždy je proto výhodnější mít po boku spolehlivého a zodpovědného partnera, který je v tomto ohledu plně informovaný a neustále si doplňuje nabyté znalosti o změny, kterými nejen daně a jejich placení často procházejí.

Daňové poradenství vám tak přinese zejména úsporu času, který můžete plně věnovat vašemu podnikání. Odpadnou vám starosti s neustálou kontrolou legislativních změn a odbouráte také případné chyby, které mohou snadno vzniknout v důsledku přehlédnutí nějaké aktuality. Snížíte tak i riziko udělení pokuty ze strany kontrolních orgánů. Pohlídáme za vás všechny termíny a vy se tak můžete soustředit jen na to, co je pro vás opravdu důležité. Zastoupíme vás také při jednání s finančním úřadem, při nejrůznějších kontrolách a šetřeních a pomůžeme vám s daňovou optimalizací nebo plánovaným auditem. Naše profesionální daňové poradenství je tu pro vaše pohodlí a přináší výhody, které jsou k nezaplacení:

JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍ NAŠE DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Snažíme se vždy o individuální přístup ke každému zákazníkovi. Poskytujeme daňové poradenství na míru vašim potřebám a náš tým odborníků vám rád odpoví na všechny vaše dotazy k daňové problematice. Naše zkušenosti a dlouholeté působení na trhu z nás dělají profesionály ve svém oboru. Co může být pro jednoho noční můrou, je pro nás hračkou.

Námi poskytované daňové poradenství zahrnuje:

Daňové poradenství je zkrátka nezbytnou součástí naší péče o klienta. Dnešní daňové systémy totiž představují pro mnohé společnosti opravdu velkou výzvu. Vzhledem ke složitosti celé legislativy daňových předpisů a pravidel, potřebujete jasné a srozumitelné informace. Proto vám nabídneme vždy efektivní daňové řešení, které vám dodá jistotu v rámci vašich podnikatelských aktivit a zajistí udržitelný růst. Pomůžeme vám zorientovat se v dynamickém světě daní a stát se dobrým hospodářem ve vaší firmě.

Vzájemné dobré vztahy, založené na důvěře a respektu, jsou pro nás hlavní prioritou. Proto odvádíme vždy profesionální práci a přinášíme vám podrobné informace potřebné pro efektivní dlouhodobé finanční rozhodování v oblasti daňového plánu. Pokud nejsou daně zrovna vaším šálkem kávy, nepropadejte panice. Nejste v tom sami. Svěřte se do rukou odborníků a starosti s administrativou a nastudováním potřebných zákonů nechte na nás. Naším cílem je vaše úspěšné podnikání.

Potřebujete daňové poradenství?

Přejít nahoru